Skip to main content

APIE MUS

Mes nustatome modernios gyvensenos madas.

,,Good Idea”– tai baldų ir interjero studija, vienijanti interjero dizaino, baldų prekybos ir vidaus apdailos sritis. 25 metų patirtis dirbant su aukščiausios klasės baldais ir jų gamintojais. Interjero dizainerių ir projektuotojų komanda, kuri pasiruošusi Jums suprojektuoti Jūsų svajonių būstą, kuris atitiktų aukščiausią patogumo lygį.
Mūsų įmonė gali pasiūlyti individualius baldų ir interjero sprendimus Lietuvoje ir už jos ribų. Turėdami ilgametę patirtį prekybos ir dizaino paslaugų organizavimo srityje galėsime išpildyti visus Jūsų sudėtingiausius norus ir poreikius
Pagrindinė mūsų užduotis ir misija yra klientui paruošti funkcionalius ir realius interjerus. Mūsų tikslas nėra tik graži vizualizacija. Siekiame, kad sukurti projektai atitiktų Jūsų individualius poreikius. Estetika derėtų su praktika. Namų interjeras būtų funkcionalus ir praktiškas.

Teikiame interjero dizaino paslaugas. Komplektuojame projektus su itališkais, vokiškais ir lenkiškais baldais, apdailos medžiagomis bei apšvietimo sistemomis. Gyvenamųjų patalpų interjero dizainas ir projektavimas. Mūsų interjero dizaineriai gali Jums padėti parinkti apdailos medžiagas, baldus, pasiūlyti apšvietimo sprendimus,. Taip pat galime pasiūlyti vonios santechniką.Mūsų įmonėje turime platų grindų, keraminių plytelių ir tapetų pasirinkimą. Pagrindinė mūsų užduotis ir misija yra klientui paruošti funkcionalius ir realius interjerus. Mūsų tikslas nėra tik graži vizualizacija. Siekiame, kad sukurti projektai atitiktų Jūsų individualius poreikius. Estetika derėtų su praktika. Namų interjeras būtų funkcionalus ir praktiškas. Dirbame su atrinktais partneriais, kurie gali pateikti pasiūlymą pagal individualų kliento biudžetą.

Name

CEO, Founder

Name

Designer

Name

UX Designer

Apdovanojimai